İçeriğe geç

2 Tik Bi Enter

Neler Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz

Fotoğraf Video
Firmaların hedef kitleleri ile iletişim kurmalarının en etkili yolu görsel materyallerdir. Bu materyallerin başında da fotoğraf ve video gelir.
İki Tık Bi Enter Creative Reklam Ajansı, gelişmiş ekipmanları ve doğru bakış açısıyla çektiği fotoğraf ve videolarla kurumların doğru bir şekilde tanıtılmasını sağlar.

Sosyal Medya

Bu sihirli güç doğru karışımı biliyor! İki Tık Bi Enter’ın tecrübesi ile gereksinimlerinizi değerlendirmesi, ifadenizi mükemmel bir şekilde ortaya çıkarır ve böylece metinlerinizi destekler. Bu yüzden web siteniz ve sosyal medyanızda da İki Tık Bi Enter’ın etkili kreatif ve minimalist tasarım anlayışı ile de dijital pazarlamanıza da güç katar.

İki Tık Bi Enter’ın dizayn anlayışı, sizin ve işiniz için önemli olan görseller yaratarak, hedef kitlenizin veya kitlelerinizin ilgisini çekmek ve markanızın imajını büyütmek için doğru tarifleri bilir ve uygular.

En ufak bir hata şirket markasını lekeleyebilir. Bu nedenle, deneyimli İki Tık Bi Enter’ın sihirli gücünü arkanızda hissetmeniz size büyük katkı sağlar.

Fotoğraf Video

– İç Mekân
– Dış Mekân
– Mimari
– Endüstriyel
– Ürün
– Kongre/Seminer Fotoğraf Çekimleri
– Kurumsal Tanıtım Videoları

Web Tasarımı

Marka ve firmaların sahip olduğu nitelikleri, ürünleri ve hizmetleri başta kurumsal olmak üzere görsel tasarıma sahip bir web sitesi oluşturur.

Baskı Hizmetleri

 

RENKLİ ÇIKTI
FOTOKOPİ
DAVETİYE
KARTVİZİT
BROŞÜR
LAMİNASYON
EL İLANI
KAPAK TAKMA
MENÜ
SERTİFİKA
ETİKET
FATURA
TAKVİM
KATALOG
TEL DİKİŞ
AFİŞ
KESİM
LOGO TASARIM
İMSAKİYE
TAHSİLAT MAKBUZU
SELEFON
SPİRAL
CİLTLEME